| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Brand Name | customization |
| Model Number | LDTBJ2-xx |
| Material | metal |
| Power | No |
| Voltage | NO |
| Model | LDTBJ2-xx |
| Product Name | Polarizer Mirror Mount |
| MOQ | 1pcs |
| certificate | CE ISO |
|
Net Weight(kg) |
0.05 |
| Size | 75.5X11X75.5mm |

| Model | LDTBJ2-50 | LDTBJ2-75 | LDTBJ2-100 |
| A | 42mm | 65mm | 90mm |
| B | 54mm | 80mm | 105mm |
| C | 80mm | 106mm | 126mm |
| D | 100mm | 128mm | 151mm |
| E | 76mm | 102mm | 127mm |
| F | 38mm | 51mm | 63.5mm |
| Clamping diameter | 5-50mm | 5-75mm | 10-100mm |
| Self Weight(Kg) | 0.15 | 0.2 | 0.25 |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 5X5X5 cm |
| Single gross weight: | 0.050 kg |
| Quantity (pieces) | 1 - 500 | > 500 |
| Lead time (days) | 43 | To be negotiated |







