| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Brand Name | customization |
| Model Number | LDTLG3-5 |
| Material | metal |
| Power | NO |
| Voltage | NO |
| Model | LDTLG3-5 |
| Product Name | Filter Mirror Mount |
| MOQ | 1pcs |
| certificate | CE ISO |

| Clamping thickness | 3mm |
| Self Weight(Kg) | 00.05 |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 5X5X5 cm |
| Single gross weight: | 0.500 kg |
| Quantity (pieces) | 1 - 500 | > 500 |
| Lead time (days) | 43 | To be negotiated |




