| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Brand Name | customization |
| Model Number | LDTBJ1-100-1ZT |
| Material | metal |
| Power | NO |
| Voltage | NO |
| Model | LDTBJ1-100-1ZT |
| Product Name | Variable Diameter Lens Holder |
| MOQ | 1pcs |
| certificate | CE ISO |

| Clamping diameter | 20-100mm |
| Self Weight(Kg) | 0.82 |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 11X10X18 cm |
| Single gross weight: | 0.820 kg |
| Quantity (pieces) | 1 - 500 | > 500 |
| Lead time (days) | 43 | To be negotiated |







