| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Brand Name | customization |
| Model Number | LDTPG2-25.4 |
| Material | metal |
| Power | No |
| Voltage | NO |
| Model | LDTPG2-25.4 |
| Product Name | Polarizer Mirror Mount |
| MOQ | 1pcs |
| certificate | CE ISO |
|
Net Weight(kg) |
0.05 |
| Size | 75.5X11X75.5mm |

| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 5X5X5 cm |
| Single gross weight: | 0.050 kg |
| Quantity (pieces) | 1 - 500 | > 500 |
| Lead time (days) | 43 | To be negotiated |







