| Place of Origin | Jiangxi, China |
| Warranty | 1 years |
| Customized support | OEM |
| Brand Name | customization |
| Model Number | LDTZM2-54 |
| Material | metal |
| Power | NO |
| Voltage | NO |
| Model | LDTZM2-54 |
| Product Name | High Precision Mirror Mount |
| MOQ | 1pcs |
| certificate | CE ISO |

| Cylindrical mirror height range | 2-54mm |
| Cylindrical mirror thickness range | 1-6mm |
| Self Weight(kg) | 0.14 |
| Selling Units: | Single item |
| Single package size: | 8.4X5X10.2 cm |
| Single gross weight: | 0.500 kg |
| Quantity (pieces) | 1 - 500 | > 500 |
| Lead time (days) | 43 | To be negotiated |







